sirket_profili
   

Sunlego Enerji Sistemleri A.Ş., farklı endüstrilerde edindikleri deneyimlerini idealleriyle birleştirmek isteyen kurucu ortakları tarafından 2009 yılında yenilenebilir enerji alanında bir ar-ge şirketi olarak kurulmuştur.Solar enerji alanında sürdürülen ar-ge çalışmalarını hayata geçirmek amacıyla 2012 yılında yatırım faaliyetlerine başlamıştır.

 

Uzman yönetim kadrosunu genç ve dinamik ekibiyle birleştiren Sunlego Enerji Sistemleri A.Ş. 2013 Eylül ayında üretmeye başladığı Plurawatt® markalı fotovoltaik panelleri ve sistemleri ile solar enerji sektörüne iddialı bir giriş yapmıştır.

 

Fabrikamız bugün itibariyle yılda 40 MW güneş enerjisini elektriğe dönüştüren paneller üretebilme kapasitesine sahiptir. Yüksek kalite ve otomasyon seviyeli üretim hattı kullanarak uzun ömürlü ve güvenilir güneş enerjisi panelleri üretmekteyiz.

 

Şirketimiz bünyesinde ileri teknoloji kullanarak yenilikçi tasarımlar gerçekleştiren mühendis ekibi oluşturulmuş ve aynı zamanda ODTÜ Güneş Enerjisi Ar-Ge Merkezi (GÜNAM) ile işbirliği yapılmıştır.

 

Bu sayede ürünlerimizi çok amaçlı ve fonksiyonlu olarak geliştirmek, üretmek ve tüketicilere sunmak imkanına sahibiz.Şirketimizin vizyonu; güvenilir, yüksek verimli ve çok yönlü fotovoltaik sistemlerimiz sayesinde teşviksiz sürdürülebilir solar pazarında öncü şirket olmaktır.

Plurawatt® markalı ürünlerimiz piyasadaki benzerlerinden farklı olarak konutlara, fabrikalara veya büyük kapasiteli enerji santrallerine yüksek verim, yüksek emniyet, basit ve masrafsız kurulum imkanı sağlayacaktır. Plurawatt® güneş panellerinin yurt içinde ve dışında pazarlama ve satış faaliyetleri satışa yetkili servis ağı ile gerçekleştirilecektir.

 

   

Copyright 2013 Plurawatt Energy Systems

Yasal Uyarılar

Site Haritası

Şirket Hakkında Plurawatt Özel